Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan

Grup Hepsi Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O resimleri

YazarMesaj
HepsiLedy
♥Admin♥
♥Admin♥
HepsiLedy

Rep Gücü : 138
Rep Puanı : 1

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri Empty
MesajKonu: Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O resimleri   Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri EmptyPaz Mayıs 17, 2009 9:13 pm

okulumuz yıkılmadan önceki hali
Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri 100_5842

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri 100_5845

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri 100_5860

okulumuzun şimdiki hali

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O   resimleri 18.02.09_13.23.47

Açıklama
Kapasitesi yetersiz okul binalarının yerine yenilerini inşa eden Şişli Belediyesi, ilçeye 2 okul daha kazandırdı. Resneli Niyazi ve Mecidiye İlköğretim Okulu Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve binlerce yurttaşın katılımıyla hizmete açıldı.

Bölgedeki okul ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacak olan okulun açılış törenine Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ilçe milli eğitim müdürü, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve yurttaşlar katıldı. 2.eğitim-öğretim dönemine yetiştirilen okulun açılışında konuşma yapan Mustafa Sarıgül, “Biz, geleceğin başbakanlarının, cumhurbaşkanlarının bu sıralardan geçeceğine inanıyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin bunu başarmaları için eğitimin şart olduğuna inanıyoruz. Kapasitesi yeterli, modern bir eğitim yuvasında öğrenim gören çocuklarımız geleceğe daha umutlu bakacaktır” dedi.

16 derslikten 50 derslik haline gelen Resneli Niyazi ve Mecidiye İlköğretim Okullarının yapımı 4,5 ay gibi kısa bir sürede tamamlandı.
Şişli Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı, yıkıp yeniden yaptırdığı Resneli Niyazi ve Mecidiye İlköğretim Okulu’nun açılmasıyla birlikte ikili öğretim yerine tekli öğretim sistemine geçilmiş oldu.

sizce hangi hali daha güzel??????
https://gruphepsi--fanclub.yetkin-forum.com

Resneli Niyazi Bey İ.Ö.O resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üye Resimleri..
» Hepsi resimleri
» Hepsi resimleri
» Hannah Montana resimleri
» Avril Lavigne .. RESİMLERİ SÜPER..